Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Dzień Dziecka z Rybką MiniMini i Wartą
Dodano: Wtorek 30 maja 2017
 

Burmistrz Krasnegostawu zaprasza wszystkie dzieci 4 czerwca w godzinach 13-17 na Dworek Starościński na Dzień Dziecka z Rybką MiniMini i Wartą.

W części artystycznej zaprezentują się działające przy Krasnostawskim Domu Kultury Grupy Baletowe Arabeski młodsza i starsza prowadzone przez Pavlo Vasylenko z Fundacji Dobre Perspektywy z Lublina. Arabeski zatańczą choreografię do muzyki z „Krainy Lodu” oraz „Oddech Afryki” i układ klasyczny. Będzie to premierowy występ krasnostawskim Arabesek, które ćwiczą od lutego 2017 r.

Następnie na scenie wystąpią zespoły tańca nowoczesnego przygotowywane przez Izabelę Ćwir, które ostatnio zdobywają szereg nagród na wojewódzkich przeglądach tanecznych.

Później wystąpią grupy tańca współczesnego przygotowane przez Żanetę Poźniak, działające w ramach szkoły tańca „Żan-Tan”.

Kolejnym punktem programu będzie występ dzieci z Przedszkola Nr 5 „Bajeczka”.

Po występach tanecznych przyjdzie czas na wokalistów – wystąpi Maja Wójcik z KDK oraz uczestnicy Studia Piosenki Tęcza i Diament z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie.

Część artystyczną zakończy koncert „Witajcie w naszej bajce” przygotowany przez artystów z Chełmskiego Domu Kultury na podstawie Akademii Pana Kleksa.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci to warsztaty cyrkowe prowadzone przez Fundację Sztukmistrze z Lublina, w ramach których odbędą się warsztaty oraz animacje z zakresu: żonglerki, ekwilibrystyki, hula-hop czy diabolo.

Ponadto przez cały czas będzie się odbywał blok konkursów, gier i zabaw dla dzieci z Rybką MiniMini – na uczestników czekają wspaniałe nagrody i niespodzianki – oczywiście z ulubioną przez wszystkie dzieci Rybką.

Dzień Dziecka nie mógłby się odbyć bez dmuchańców, trampolin i samochodzików – w tym roku te atrakcje dla wszystkich dzieci za darmo sponsoruje TUiR Warta.

Imprezę z okazji Dnia Dziecka organizuje Krasnostawski Dom Kultury przy wsparciu Miasta Krasnystaw i Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Sponsorami głównymi są Rybka MiniMini i Warta.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Grudzień 2017
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi