Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Disco w Rynku!
 

Data wydarzenia: Niedziela 31 lipca 2016   Rynek w Krasnymstawie
 

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 31 lipca w godzinach 16.30-22.00 na imprezę „Disco w Rynku”. Najgorętsze dyskotekowe trendy zaprezentują zespoły z naszego regionu: Meffis, Blue Angels, Syndrom oraz Impeet. Wszyscy fani muzyki tanecznej – obecność obowiązkowa!

Na koncercie wystąpią:

MEFFIS - Pochodząca z Werbkowic grupa Meffis jest obecna na rynku muzycznym już od ponad dwudziestu lat. W tym czasie wylansowała takie przeboje jak: „Maska”, „Agnieszka P”, „Wakacyjna przygoda”, „Życia smak (Jem pomarańcze)” czy „Piękne imię masz”. Wielotysięczne nakłady osiągnęły jej płyty: „Królowa nocy”,  „Dotyk jak narkotyk” oraz „Raz dwa trzy”. Może pochwalić się również kilkoma teledyskami zarejestrowanymi dla TVP Lublin i Polsatu. Za sukces formacji można także uznać współpracę z takimi artystami jak: Mariusz Matera, Bogdan Sobkowicz, Marek Raduli i  Emil Jeleń.

BLUE ANGELS - Blue Angels to młody, ambitny, kreatywny i pełen pasji zespół ze Świdnika. Gwarantują cudowną zabawę, pełną profesjonalizmu, wspomnień i zadowolenia. Takie przeboje jak „Wymarzona żona” czy „Gorąca noc” rozgrzeją każdego. Z nimi każda impreza jest udana!

SYNDROM - Zamojski Syndrom bawi nas swoją muzyką od 1996 roku. Zespół zajmuje się oprawą muzyczną wszelkich imprez, począwszy od małych bankietów, a skończywszy na dużych plenerowych festynach. Gra w składzie pięcioosobowym. Perkusja, bas, gitara i klawisze to podstawowy skład instrumentów, z którymi wyjeżdża na koncert. Repertuar zespołu jest tak skonstruowany, aby zadowolić wszystkie grupy wiekowe. Bawiący się przy nich goście nigdy nie chcą iść do domu!

IMPEET - Impeet tworzą młode energiczne osoby. Zespół preferuje granie na żywo. Oferuje muzykę znaną i wszystkim lubianą. Repertuar Impeetu jest różnorodny, każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Dla członków zespołu muzyka jest nie tylko pracą, ale także wielką pasją. Chętnie śpiewają razem z uczestnikami imprez, samymi się świetnie przy tym się bawiąc.

 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Lipiec 2020
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi